Łączna liczba wyświetleń

sobota, 6 stycznia 2018

zwariowane przygody miłosne panny M.

Witam  WAS wszystkich serdecznie w Nowym Lepszym Roku 2018, a szczególnie ciebie Marto :)
Oj masz ty do mnie dziewczyno cierpliwość :) ale w ramach rekompensaty zrobiłam rozkład jeszcze raz i o dziwo wyszły te same karty!!!!!

Na dobry początek roku pozostajemy moje drogie w sferze uczuć, bo nam się jak zwykle tutaj wszystkim "świetnie" układa... Jak same dobrze wiemy, bez faceta źle, a z facetem też nie dobrze, a co z dwoma???? Czyżby - gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta? no nie całkiem...

Marta w poszukiwaniu tego jedynego, znalazła aż dwóch. Tylko problem w tym, że ci dwoje wcale nie kwalifikują się do roli tego jedynego. 
Na początek rozkład, który rozkładałam jakoś na początku grudnia.

1. Obecna sytuacja uczuciowa Marty - 10 Buław
2. Pan A - co pokazuje na zewnątrz - 4 Buław
3. Pan A - co czuje do Marty - Paź Monet
4. Pan A - szansa na związek - 5 Kielichów
5. Pan A - co czuje Marta - Qrólowa Kielichów

6. Pan B - co pokazuje na zewnątrz - Rycerz Monet
7. Pan B - co czuje do Marty - Słońce
8. Pan B - szanse na związek - Król Mieczy
9. Pan B - co czuje Marta - 6 Buław

10. Z tym wejdzie Marta w Nowy Rok - 3 Mieczy

Martunia, co ja sądzę o tym wszystkim. popatrz z boku na całą sytuację - 10 Buław. Ty po prostu chcesz za bardzo. Ja wiem, że nie jest to fajne być samej, że fajnie byłoby się zakochać. Ale zakochiwać się na siłę i na siłę łapać każdego faceta, to jest jeszcze gorzej. A wiesz dlaczego, bo ślubu z tego nie będzie, a znowu wyjdziesz z tego niesamowicie poobijana emocjonalnie, o czym tez mówi ta 3 Mieczy na samym końcu. Choć nie wiem jakbyś się starała, jeżeli to nie ten, to nie będziesz szczęśliwa, choć nie wiem, jakbyś udawała. 

Trochę pisałyśmy sobie z Martą prywatnie, więc połowa kart została już wyjaśniona. Co ja myślałam o Panu A. Według kart wydawało mi się, że Marta może go znać z widzenia, może poznali się w jakimś barze, gdzieś się mijają. Ale te ich relacje nie są regularne, takie bardziej przelotne i w sumie trudno Marcie odczytać, co ten Pan tak właściwie chce. Mi się wydawało, że ten Pan A ma takie swoje życie i że do tego życia nie do końca chce wpuścić Martę. Jeśli się gdzieś spotykają, to na zewnątrz, ale nie w jego mieszkaniu, tak jakby chciał zachować dla siebie swoją prywatność. 4 Buław znaczy również dla mnie, że druga osoba nie myśli całkiem poważnie o relacji i preferuje bardziej luźne relacje lub tzw. "związek otwarty". 

Dalej w jego uczuciach pojawia się Paź Monet. Ja szłam dalej w stronę, że Pan A nie dojrzał do poważniejszej relacji. Brałam też pod uwagę, że Pan może mieć dziecko. Marta tutaj już objaśniła karty, że Pan A jest wdowcem z dzieckiem. 

Szansa na związek z Panem A jest nikła i jasno ostrzegałam przed tym Martę, że to nie facet dla niej, że może ją zranić i będzie przez niego cierpieć. To też potwierdziła sama zainteresowana pisząc, że ów mężczyzna często bywał dla  niej nieprzyjemny.

Marto - ty występujesz przy nim w roli Qrólowej Kielichów. Ja to widzę tak, że ty byś go chciała tak troszkę poniańczyć, może mu bardzo współczujesz. W tym związku widzisz szansę dla siebie, chciałabyś wcielić się w rolę żony i matki. Tylko zastanów się, czy to jest dobry pomysł. Bo jeżeli zdecydujesz się na to, czeka cię nie łatwe zadanie. Nowe karty mi już pokazały, że brniesz w tym kierunku. Marzy ci się życie rodzinne. Zrobisz, co uważasz, ja przekazuje ci, co pokazały karty. A każdy z nas żyje tak, jak chce.

Przechodzimy do Pana B. Tutaj karty były już o wiele lepsze. Pan B zaprezentował się w roli Rycerza Monet, szlachetny, szarmancki, mocno stąpający po ziemi. Można byłoby stwierdzić, że ma o wiele poważniejsze plany wobec Marty niż niezdecydowany Pan A. W sercu karta Słońce, tylko ten Król Mieczy może zasiać ziarenko niepewności. Ja odczytywałam to tak, że Marta może dowiedzieć się o jakiejś tajemnicy Pana B, lub Pan B może pokazać swoje drugie oblicze. 
6 Buław pokazuje, że Marcie imponuje to, że Pan B o nią zabiega, że to facet na poziomie. Nawet bym powiedziała, że Marta chce go po prostu zdobyć, zakosztować. Widać, że iskrzy pomiędzy nimi. Wszystko rzeczywiście potwierdziła również Marta. A ta tajemnica Pana B jest bardzo związana ze Słońcem. Pan B wyznał Marcie, że jest żonaty i ma dziecko! 

Czy ta historia będzie miała dalszy ciąg i happy end??? 
Na świeżo identyczny rozkład z dzisiaj:

1. Obecna sytuacja uczuciowa Marty - Qrólowa Buław
2. Pan A - co pokazuje na zewnątrz - 4 Monet
3. Pan A - co czuje do Marty - Paź Buław
4. Pan A - szansa na związek - 2 Mieczy
5. Pan A - co czuje Marta - 10 Kielichów

6. Pan B - co pokazuje na zewnątrz - Słońce
7. Pan B - co czuje do Marty - 4 Buław
8. Pan B - szanse na związek - Pustelnik
9. Pan B - co czuje Marta - Qrólowa Mieczy

10. Uczucia w przyszłości - Śmierć

Kochana Marto - ty tryskasz seksapilem i feromonami. Jednego jesteś pewna, że chcesz mieć faceta i jak prawdziwy myśliwy, wybierasz się na łowy i chcesz dorwać jakiegoś chłopczyka. Nie jest źle być pewną siebie babką, ale czasem faceci wyczuwają, kiedy kobieta chce za bardzo. Marto nic na siłę. Proszę.

Co się zmieniło w relacjach z Panem A. Cóż, niewiele. Pan dalej nie może się zdecydować. Chroni przed tobą swoją prywatność i nie chce dopuścić ciebie bliżej do siebie. Dziecko jest dla niego bardzo ważne. Tobie sie Marta marzy rodzina. Ale czy akurat ta jest właściwa?

W relacjach z Panem B zmieniła sie za to twoja postawa. Facet kręci, a ty masz powoli tego dosyć. Zaczynasz trzeźwo myśleć i wątpić w jego opowiastki. Brawo Ty!!!!!

Martunia u niego karty te same, tylko się miejscami pozamieniały. W sercu 4 Buław. Jeśli nadal nie jesteś pewna, czy on jest żonaty, to ja myślę, że jest. Po co by facet miał kłamać? Najpierw mówi, że jest żonaty i dzieciaty, później to odwołuje. Słuchaj, to jest śmieszne. Po co ci taki krętacz. Przecież to absurd. Jaki szanujący się mężczyzna na poziomie opowiada takie bzdury???

On w tym Słońcu może ci składać obietnice bez pokrycia. 4 Buław też raczej nie zakłada, że on się przy tobie ustatkuje. Bo raczej ta karta mówi, że choć dwie osoby może i się kochają, ale potrzebują dużo swobody i powietrza.
Pustelnik na samym końcu niestety nie wróży dobrze na związek. To raczej wycofanie się, samotność i pójście swoją drogą.

Marta ta Śmierć w uczuciach to taki znak dla ciebie. Bo masz szansę na miłość. To, co stare umrze i narodzi się coś nowego. A więc czeka ciebie zupełnie nowy etap w życiu. 

Ale dziewczyno zakończ w końcu to błędne koło, przestań powielać swoje błędy z przeszłości. Jeżeli ty nie uwierzysz w swoją wartość, to żaden facet też w to nie uwierzy.
Każda z nas jest wartościowa, nie ważne czy jest w związku, czy też nie. Żaden mężczyzna u boku nie może nadawać nam rangi wartości.

Jeżeli coś się nie udaje, to się nie udaje i jest ku temu jakiś powód. A jak będziesz angażowała się w związki, które nie są dla ciebie, to skończysz jedynie z kacem moralnym. Prawdziwe uczucie wymaga dwóch osób, a nie jednej. Wiec zanim zrobisz kolejny krok w którejś z tych znajomości zastanów się proszę, czy robisz to, bo to uczucie jest tego warte, czy tylko dlatego, bo nie chcesz już być dłużej sama. 

Pozdrawiam gorąco Lawendowa :) 

2 komentarze:

 1. Jeszcze raz bardzo dziękuję za poświęcony czas :) Jak już wspominałam w prywatnej rozmowie wszystko się zgadza to co wyczytałaś z kart.. Chwilowo zawieszone są obie znajomości, chociaż jeden wczoraj się odezwał, ale ja na ten moment mam dystans, chociaż coś tam pika..
  Więc teraz będę czekać na ten nowy etap w swoim życiu, nie ukrywam chciałabym :)
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogę się nadziwić, że karty wyszły takie adekwatne w dwóch rozkładach. Bardzo dobra interpretacja.

   Jeśli można, to chciałabym się przypomnieć, to ja - Kaja. Już prosiłam Cię o wróżbę. Na miłość. W tle jest pan S., sprawdzony - relacja była (a może ciągle jest? jednak toksyczna w mojej ocenie, ale może warto zainteresować innym panem W. na przykład? Jakbyś tak spytała kart, czy spotkam miłość? Pozdrawiam i życzę dni przepełnionych radością w Nowym Roku.

   Usuń