Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 21 września 2014

Dla Nieznajomej

Moja Droga, chciałaś się dowiedzieć jaka jest przyszłość przed Tobą i Twoim partnerem.
Pytałam karty o stan obecny waszej relacji i rozwój związku do 6 miesięcy.
 
Rozkład dla ciebie zaczerpnęłam z bloga Algarii - Sylwia - Tarot i nie tylko.
 
1. Wspólna karta - 3 Monet
2. Uczucia wobec siebie: on - Koło Fortuny / ona - Paź Buław
3. wyobrażenie o relacji: on - 6 Buław/ ona - 5 Mieczy
4. pragnienia i obawy (to, co niewypowiedziane): on - Księżyc / ona - 2 Buław
5. Jak się wobec siebie zachowują: on - Rycerz Monet / ona - Rycerz Mieczy
6. Plany wobec siebie: on - Gwiazda / ona - Głupiec
7. Plusy związku - Papież
8. Minusy związku - 2 Kielichów
9. Co należałoby zmienić - 9 Buław
10. Czego należy nie zmieniać - 9 Kielichów
11-13. Przyszłość związku do 6 miesięcy - Cesarz - 4 Monet - PustelnikWaszą wspólną kartą jest 3 Monet. Mówi ona o tym, że wasz związek ma solidne podstawy, obydwoje dbacie o to, aby wasza relacja się rozwijała. Próbujecie zażegnać spory i konflikty, rozumieć siebie nawzajem, szanujecie swoje potrzeby i zdanie.
3 Monet jest dobrą kartą jeśli chodzi o relacje partnerskie, pokazuje, że tym dwóm osobom zależy na tym, aby związek szedł do przodu, że są gotowi na kolejny krok.
Ale ta 3 Monet u was z innymi kartami (zwłaszcza u ciebie) pokazała mi też, że wasza relacja jest dość monotonna. Po 2 latach w wasze życie wkradła się rutyna. Uczucie już nie jest tak intensywne jak na początku, motylki w brzuchu gdzieś się ulotniły, brak tej spontaniczności i chemii, co zawsze towarzyszy pierwszej fazie zakochania. Odkładamy gdzieś na bok różowe okulary i naraz dostrzegamy wady naszego ukochanego.
Karty pokazały mi, że to Ty trochę się dusisz w tej relacji. Z ogólnego obrazu mogę wyczytać, że macie odmienne charaktery. Twój partner jest bardziej spokojny, zrównoważony, może być o ciebie zazdrosny i w jakiś sposób ciebie osaczać. Na dzień dzisiejszy żadnej zdrady u niego nie widzę.

Jego uczucia określa Koło Fortuny - teraz wiem dlaczego zapytałaś, czy on ciebie kocha. W sumie takie rzeczy się czuje lub się wie. Ale to Koło Fortuny mówi, że z jego uczuciami w przeszłości rzeczywiście było różnie. Może się wahał, może nie był gotowy na poważniejszy związek. Któż to wie, co tym chłopom w głowach siedzi... Może do tej pory zbytnio nie angażował się w wasz związek w myśl zasady, a co ma być to będzie i czas pokaże dokąd nas to zaprowadzi. Z kolejnych kart po jego stronie mogę ci powiedzieć, że on raczej chce zainwestować w was, na pewno zostawić ciebie nie chce. Nie macie też jakiś drastycznych kart, świadczących o zerwaniu.

U Ciebie w uczuciach do niego jest Paź Buław. Nie lubię tej karty w tym miejscu, bo co ona mówi o uczuciach...? Moja Droga, mi się wydaje, że ty potrzebujesz urozmaicenia. Tęsknisz za tą pierwszą fazą związku, trzymaniem się za ręce, wzajemną fascynacją. Karta Pazia Buław pokazuje myśli o zdradzie, o małym romansie o jakiejś odskoczni. Może wpadł ci w oko ktoś inny... A może po prostu chcesz, aby twój partner był bardziej spontaniczny...

Co ten twój chłop myśli o waszym związku. Otóż jeśli się wahał i miał wątpliwości, to karta 6 Buław mówi, że on zdecydował się wewnętrznie na bycie z tobą. Ten związek może mu dawać też jakieś uznanie ze strony innych. Jest dumny, że jesteś jego "kobietą". Ostatnio 6 Buław pokazuje mi się na partnerów nieco zaborczych, dominujących w związku, którzy to nadają ton całej relacji. 6 Buław pomimo całych swych pozytywów dosłownie też znaczy zdobywcę, który w świetle chwały powraca witany entuzjastycznie przez tłumy. Dlatego czasami tą 6 Buław odbieram, że partner może traktować nas jak swoją zdobycz, swoje trofeum.
Jeśli w waszym związku ostatnio nie było zbyt idealnie, to 6 Buław może pokazywać, że twój chłopak będzie dążył do porozumienia, wyjaśnienia sytuacji i pogodzenia się.

U ciebie pokazała się za to 5 Mieczy. Co kryjesz za tą kartą. Obecnie nie czujesz się wcale dobrze w związku. W tym momencie tworzysz mur, zaczynasz się odgradzać. Nie wiem, czy twój chłopak ciebie zranił, czy twoje uczucia się wypaliły. A może od miłości oczekujesz zupełnie czegoś innego, a w tej relacji tkwisz po prostu wbrew sobie.
Księżyc u twojego Ukochanego nie znaczy zdrady, bo dołożyłam kartę 7 Pucharów. Wydaje mi się, że on ciebie w jakiś sposób wyidealizował, stworzył sobie jakiś obrazek ciebie w głowie i trudno mu dostrzec, że ty jesteś taka jaka jesteś. Że masz prawo do własnego zdania, że czasem jesteś smutna, a czasem wesoła. No ale dla facetów słowo "szalejące hormony" to jakieś zawiłe niezrozumiałe pojęcie. On chyba w jakiś sposób czuje, że wasze drogi obecnie się mijają, że nie tego samego oczekujecie od życia.
 
Ty zastanawiasz się, dokąd was ta wspólna droga zaprowadzi. Jesteście razem, to fakt, czas mija - już 2 lata (2 Buław), ale tak naprawdę nic się nie dzieje, nic się nie zmienia. Żadnych deklaracji, żadnych zmian, takie stanie w miejscu i wyczekiwanie. Powoli rodzi się w tobie rozdrażnienie. Na razie tolerujesz sytuację, ale zastanawiasz się jak długo jeszcze, co mi to da, czy to jest warte tego. Powoli dojrzewają w tobie zmiany i zaczynasz tracić kontrolę nad swoimi emocjami, czujesz, że za chwile wybuchniesz.
Ten Rycerz Mieczy u ciebie wskazuje też na twoje zmienne nastroje, na twój niepokój i niezadowolenie. Twój partner w Rycerzu Monet jest twoim przeciwieństwem. On jest stateczny, opanowany - wszystko da się kochanie załatwić, tylko spokój nas uratuje. Jeżeli on próbuje na spokojnie rozmawiać, ty dążysz do kłótni. Może twoje czarne myśli i obawy wpływają na fałszywy obraz sytuacji u ciebie.

Karty u ciebie pokazują się takie a nie inne. Nie wiem, czy chodzi o to, że ty chcesz się związać i mieć dziecko, a on nie jest gotowy na stały związek. Czy może się odkochałaś i tkwisz w tym wszystkim wbrew sobie.

Twój partner wiąże z tobą przyszłość, pojawiła się u niego Gwiazda, a to bardzo pozytywna karta. Może on po prostu nie wie, jak ma ci wyrazić swoje uczucia, no ale będzie próbował. U ciebie Karta Głupca - moja Droga, gdybanie i gdybanie. Chcesz zacząć wszystko od początku z nim, nadać związkowi świeżości. Pragniesz nowego początku bez niego... Pragniesz dziecka:)

Plusy związku - Papież - związek jest solidny, ma dobre podstawy. Oboje macie podobny światopogląd, wzorce, ideały. Dbacie o siebie i wspieracie się w trudnych chwilach. Wasza relacja, wasza miłość daje wam poczucie bezpieczeństwa, oparcie, możecie liczyć na tą drugą osobę.
Minusy - w 2 Kielichów - oznacza to, że w związek wkradła się rutyna dnia codziennego. Nie mówicie sobie, że się kochacie, nie okazujecie sobie tyle czułości co na początku. Minęła faza zakochania i jest trwanie razem.
Co należałoby zmienić - jeśli cos było źle, proszę, należy o tym porozmawiać, wyjaśnić raz na zawsze całą sytuację, a nie wlec za sobą dawne krzywdy i urazy. Proszę przemyśleć dlaczego jesteście ze sobą. Z miłości, z przywiązania... Jeśli to miłość - zapominamy o dawnych urazach i idziemy na przód. Jeśli nie miłość - proszę się zastanowić, czy warto na siłę trzymać się kurczowo partnera. Związek jako strach przed byciem samemu, strach, że sobie nie poradzimy w codziennym życiu na dłuższą metę jest bardzo złym rozwiązaniem.
Co jest dobre, nad czym należy pracować - w waszej relacji bywało dużo bardzo dobrych chwil. Proszę je przywołać, proszę pielęgnować to, co razem zbudowaliście. Macie wspólne pasje, wspólne zainteresowania. Proszę częściej wychodzić z partnerem, spotykać się ze znajomymi, razem spędzać czas, robić to, co wam obojgu sprawi przyjemność.

No i tutaj wasz przyszłość.
Jeśli Twój chłopak/ partner jest o ciebie zazdrosny, może być tak, że poznasz kogoś nowego, lub już teraz jest ktoś inny w twoim życiu. Twój facet będzie o ciebie zazdrosny, będzie próbował odizolować ciebie od innych, mieć ciebie tylko dla siebie. Na końcu stoi Pustelnik - więc albo mu się to uda, albo to ty wycofasz się emocjonalnie, będziesz potrzebowała czasu, aby przemyśleć czego TY pragniesz.
Wersja nr. 2 - jeśli planujecie zrobić kolejny krok w waszej relacji - karta Cesarza jest bardzo dobrym znakiem. Będą rozmowy, wstępne deklaracje, zapadną poważniejsze decyzje. Martwi mnie tutaj ta 4 Monet. Jedno z was jednakże nie będzie jeszcze w pełni gotowe, aby całkowicie się związać. 4 Monet może tutaj oznaczać lęk przed utratą wolności... Jeszcze pewną niedojrzałość emocjonalną. Karta Pustelnika zapowiada, że oboje będziecie potrzebowali czasu, takiej przerwy, aby się zastanowić, co zrobić ze sobą dalej. Być razem czy tez nie być. Ta decyzja będzie potrzebą was samych, sami do niej dojrzejecie, sami będziecie jej potrzebować. Więc proszę się nie bać, że ja Tobie mówię, że się rozstaniecie. Nie macie definitywnej karty mówiącej o rozstaniu. W najbliższym czasie oboje, a chyba bardziej ty, będziesz czuła ogromna potrzebę uporządkowania swojego życia, ustalenia priorytetów, zastanowienia się, co masz ze sobą zrobić dalej. Karta Pustelnika u mężczyzn oznacza również lęk przed ojcostwem, lub bycie jeszcze niegotowym na zostanie ojcem.

Pozdrawiam gorąco:)

3 komentarze:

 1. Dziękuję Ci bardzo za poświęcony dla mnie czas i tak szczegółową odpowiedź:) Najbardziej zależało mi się dowiedzieć czy jest wierny i czy kocha. Co do mnie to nie mam nikogo innego, bo zależy mi na tym związku, pomimo, że czasem jest ciężko. To prawda trochę wkradła się monotonia między nami, zranił mnie w pewien sposób i nie umiem się do końca od tego odciąć i często mam czarne myśli i prowadzą one do nieporozumień, pomimo, że już to dawno było. w sumie to ja bym już chciała wiedzieć na czym stoję czy związek nas prowadzi do małżeństwa i rodziny czy po prostu donikąd.. On też mówi, że chce, ale pierścionka i terminu ślubu na ten moment nie ma.
  Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Ci bardzo za poświęcony dla mnie czas i tak szczegółową odpowiedź:) Najbardziej zależało mi się dowiedzieć czy jest wierny i czy kocha. Co do mnie to nie mam nikogo innego, bo zależy mi na tym związku, pomimo, że czasem jest ciężko. To prawda trochę wkradła się monotonia między nami, zranił mnie w pewien sposób i nie umiem się do końca od tego odciąć i często mam czarne myśli i prowadzą one do nieporozumień, pomimo, że już to dawno było. w sumie to ja bym już chciała wiedzieć na czym stoję czy związek nas prowadzi do małżeństwa i rodziny czy po prostu donikąd.. On też mówi, że chce, ale pierścionka i terminu ślubu na ten moment nie ma.
  Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Karty, którymi wróżę pokazują mi bardzo często stan emocjonalny danej osoby, nasze ukryte obawy, lęki i nadzieje. I to chyba chciały pokazać mi karty u ciebie.
  Pamiętaj, że Tarot jest zwierciadłem naszej duszy, ale to my mamy wpływ na nasze życie. Pamiętaj, we wszystkich decyzjach, słuchaj swojego serca. Ono powie Ci prawdę.
  Pozdrawiam gorąco i życzę spełnienia pragnień.

  OdpowiedzUsuń