Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 24 maja 2015

Licytacja komórki

Danuśka poprosiła mnie o sprawdzenie, czy komórka, którą licytuje, nie ma jakiś ukrytych wad. W sumie pierwszy raz sprawdzam takie rzeczy Tarotem. Ach niech będzie. Jeśli coś się z tego nauczymy.

Tak będzie z kupnem komórki

10 Kielichów - Qrólowa Mieczy - 4 Kielichów

Danuśka, będzie trochę z przymrużeniem oka, bo przy takich kartach inaczej się nie da.

A więc po pierwsze, kupno komórki sprawi ci sporo radości, bo mamy 10 Kielichów. Ale w pozycji odwróconej 10 Kielichów może mówić, że komórka (jak sama wspomniałaś) jest używana i lata świetności ma już za sobą.
Qrólowa Mieczy, która wyszła jako druga, by potwierdzała moją teorię. Coś z tą komórką może być nie tak i wręcz będziesz zła z zakupu. Będziesz próbowała na początku wyciągnąć jakieś konsekwencje, może ją zwrócić lub wystawić sprzedającemu kąśliwy komentarz. Ale 4 Kielichów na końcu pokazuje, że w efekcie końcowym machniesz na to ręką i odpuścisz.

Wersja nr. 2 :)

10 Kielichów - już ci się marzy cudowna komóreczka z dostawą prosto do domu :D
Qrólowa Mieczy - aż tu nagle jakaś zołza przebije twoją ofertę :/
4 Kielichów - a ty westchniesz tylko ciężko :((((

ściskacze

2 komentarze:

  1. Moni druga wersja - nieaktualna...juz wylicytowałam tą komóreczkę, mam nadzieję że nie sprawdzi sie przepowiednia z kart :-( Sprzedajacy zapewniał mnie,że komórka jest sprawna technicznie..sprzedajacy miał same pozytywne komentarze..no teraz to mam stracha bo kosztował mnie nie małe pieniadze uffff
    Czekam i się modle teraz, chociaż już modlitwa nie pomoze bo zapłacone.

    dziękuje kochana :-*

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno będzie wszystko OKi. Tarot trochę stary jest i on się chyba tak po prostu nie do końca zna na tych technicznych nowinkach;)

    OdpowiedzUsuń